Ana SayfaHakkımızda

Norse Grup Şirketleri,

Norveç ve Türk ortaklı olarak kurulmuş olan firmamız yılların verdiği tecrübeyi bünyesinde toplayarak sektörde kalite ve güvenilirliği ile ayrıcalık yaratmayı hedeflemiştir.

Üretimlerini 4.000m2 kapalı alan, 6.000m2 açık imalat alanına sahip Gebze/Muallimköy tesislerinde gerçekleştiren NORSE ÇELİK, bünyesinde en son teknolojiyi ve kaliteli işçiliği bir arada bulundurmaktadır.

Firmamızda ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 45001 İş sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi uygulanmakta olup ayrıca  ISO 1090, ISO 3834 ve DNV-GL Welding Workshop Approval onaylı üretim yapılmaktadır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

%100 Müşteri Memnuniyeti

Teslim edilen tüm işler ve hizmetler öncelik her daim müşterinin istekleri doğrultusunda en kaliteli olanı yakalamaktır. Bu, temel anlayış çerçevemizi oluşturmaktadır.

Yüksek Kalite Anlayışı

Firma dâhilinde güncel teknoloji sürekli takip edilmekte ve sunulan ürünler bu anlayış çerçevesinde optimum dayanıklığa ulaştırılmaktadır. Sektördeki tecrübemiz, yenilikçi anlayışımız ile bütünleşerek tedârik ağında da başarılı çözüm ortakları ile çalışarak en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Zamanında İş Teslimi

Norse Grup Şirketleri, teslim aldığı iş ve hizmeti kararlı bir şekilde, ortaya koyduğu plan doğrultusunda tamamlamayı misyon edinmiştir. Bu doğrultuda disiplin, süreklilik ve muntazam hazırlanmış planlar temel yapı taşlarımız arasındadır.

Fiyat Avantajı

Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşterilerimize en uygun fiyat avantajını sağlamak temel hedeflerimiz arasındadır.

NORSE

Misyonumuz

Öncelikli hedefimiz, sağladığımız kaliteli hizmet yönetimi ile bu iş alanında lider bir firma olmak ve çalışanlarımıza ve müşterilerimize değer yaratan bir şirket olmaktır.
NORSE

Vizyonumuz

Güvenilirliğimiz ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerimiz için ilk tercih olacağımıza inanıyoruz. Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olacağız.

NORSE

Tanıtım Filmi

Alanındaki faaliyetleri ile Türk sanayisinin en güçlü yapı taşları arasında yer alan Norse Çelik, güvenilirliği ile fark yaratmayı hedefliyor.

© 2020 Norse Group of Companies